- MSI

Цена
€347 88 / 680 39 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-5060-8G-INSPIRE-2X-OC
Graphics engine
NVIDIA® GeForce RTX™ 5060
Engine/Core clock
Extreme Performance: 2550 MHz (MSI Center)
Boost: 2535 MHz
Memmory size
8GB
Memory type
GDDR7
Memory interface
128-bit
Memory speed
28 Gbps
CUDA cores
3840 Units
I/O
DisplayPort x 3 (v2.1b)
HDMI™ x 1 (As specified in HDMI™ 2.1b: up to 4K 480Hz or 8K 120Hz with DSC, Gaming VRR, HDR)
Power connectors: 8-pin x1
Card bus
PCI Express® Gen 5 x16 (uses x8)
Maximum resolution
7680 x 4320
Maximum displays
4
OpenGL
4.6
Power consumption
145 W
Recommended system power
550 W
Dimensions
204 x 117 x 41 mm
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Memory size | 8GB |
| Memmory size | 8GB |
| Memory type | GDDR7 |
| Memory Interface | 128-bit |
| I/O | DisplayPort x 3 (v2.1b) |
| I/O | HDMI™ x 1 (As specified in HDMI™ 2.1b: up to 4K 480Hz or 8K 120Hz with DSC, Gaming VRR, HDR) |
| I/O | Power connectors: 8-pin x1 |
| Card Bus | PCI Express® Gen 5 x16 (uses x8) |
| Resolution | 7680 x 4320 |
| OpenGL | 4.6 |
| System Power | 550 W |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-5060-8G-INSPIRE-2X-OC |
| Dimensions | 204 x 117 x 41 mm |
| Warranty | 36 Months |
| Engine/Core clock | Extreme Performance: 2550 MHz (MSI Center) |
| Engine/Core clock | Boost: 2535 MHz |
| Graphics Engine | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 |
| CUDA Core | 3840 Units |
| Power Consumption | 145 W |
| Memory speed | 28 Gbps |
| CUDA cores | 3840 Units |
| Core Clock | Extreme Performance: 2550 MHz (MSI Center) |
| Core Clock | Boost: 2535 MHz |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 |
| Maximum displays | 4 |
| Recommended system power | 550 W |
| Maximum Display | 4 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Размер на паметта | 8 |
| Тип памет | GDDR6 |
| Интерфейс | PCIe 4.0 x16 |
| Шина на паметта | 128 |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| HDMI портове (count) | 1 |
| DisplayPort портове (count) | 3 |
| Брой заети слота | Два слота |
| Захранващи конектори | 8-pin |
| Тегло | 0.00кг |
Видео карта MSI RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC
Насладете се на плавно 1440p гейминг и създаване на съдържание с MSI RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC. Благодарение на най-новата архитектура на NVIDIA и двувентилаторно охлаждане, тази карта осигурява изключителна производителност и тиха работа.
Ключови Предимства
- Двувентилаторно охлаждане — Дизайнът TORX Fan 4.0 на MSI осигурява високо статично налягане и безшумна работа, поддържайки картата хладна при натоварване.
- Компактен дизайн — Форм-факторът от два слота се побира лесно в повечето кутии, което го прави идеален за малки конфигурации.
- OC версия — Фабрично овърклокната за допълнителна производителност направо от кутията.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | NVIDIA RTX 5060 |
| Размер на паметта | 8 GB |
| Тип памет | GDDR6 |
| Интерфейс | PCIe 4.0 x16 |
| Шина на паметта | 128-bit |
| Брой вентилатори | 2 |
| HDMI портове | 1 |
| DisplayPort портове | 3 |
| Брой заети слота | Два слота |
| Захранващи конектори | 8-pin |
Какво има в кутията
- Видео карта MSI RTX 5060 8G INSPIRE 2X OC
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









